ÇEŞME TOSHİBA SERVİSİ 05447729242

ÇEŞME TOSHIBA SERVİSİ – 08502123115

Çeşme Toshiba Servisi olarak 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Detaylı bilgi için ulaşın 05447729242

Hayatımızı oldukça kolaylaştıran buzdolabı, klima, bulaşık ve çamaşır makinelerinizde oluşan her türlü sorununuz, bakım ve onarımı, kurulumu için kaliteyi misyon edinen tecrübeli ekibimiz 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Klima montaj, klima demontaj, klima yer değişimi, klima bakımı, gaz değişimi ve gaz dolumu gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Vermiş olduğumuz parça ve işçilik hizmetlerimiz 1 yıl garanti kapsamında olup yerinde hızlı bir şekilde sorununuz çözülmekte, yerinde çözülemeyen işlemler için en kısa sürede evinizden teslim alınıp bakım ve onarımları yapılıp test edildikten sonra evinize teslim edilmektedir. ÇEŞME TOSHIBA SERVİSİ olarak profesyonel teknik ekibimize her türlü sorununuza çözüm bulmak ve randevu oluşturmak için 0544 772 92 42 numaralı telefondan bize ulaşabilir, Whatsapp üzerinden iletişim haline geçebilirsiniz. İzmir ve çevresine siz değerli müşterilerimiz için her marka kombi, beyaz eşya ve klimanız ile ilgili çözüm sunmak için bir telefon uzağınızdayız.

Beyaz eşyalarınızın arızalanmasının sebebi içerisindeki parçalardan birinden, elektrik kesintisinden ya da birbirinden farklı kazaların sonucunda olabilir. Arızaların sebeplerini tespit etmek ve kolayca çözüme kavuşturmak için bize başvurmaktan ve ilk fırsatta aramaktan çekinmeyin.

Beyaz eşyaların arızalanması özellikle kullanmaya başladıktan birkaç yıl sonra herkesin başına gelebilir. Arızaların sebepleri beyaz eşyaların çalışma prensibine, modeline ve kullanıcıya bağlı olabilir. Kullanıcı hatalarının önüne geçmek için yapmanız gereken her şeyi en bilinçli şekilde yapmalısınız. Beyaz eşyalarınızı kullanırken bakımlarının yapılması ya da herhangi bir arıza durumunda bizim gibi profesyonel ve tecrübeli elemanların müdahale etmesi çok önemlidir. Her evin artık olmazsa olmazı haline gelen beyaz eşyalarımıza düzenli aralıklarla bakım yaptırmamız gerekmektedir. Beyaz eşya cihazlarının bakımının yapılması hem cihazların uzun süre kullanımını sağlayacak hem de cihazın daha belirli aralıklarla arıza yapması sorununu da ortadan kaldırmış olacaktır. Bu sebeple beyaz eşyalarımızın bakımını düzenli yaptırmak oldukça önemlidir.

Daha çok temiz ve steril ortama yaşamak ve çalışmak istiyorsanız klimanızın düzenli olarak periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Klimanıza periyodik bakımlarını yaptırırsanız cihazın bozulma oranı en az orana iner ve sizi lüzumsuz giderlerden kurtarır. Bu sayede klimanızı daha uzun süre ve daha yüksek derecelerde kullanabilirsiniz.

Zamanında bakımı yaptırılan klimalar kalp hastalıkları, astım ve lejyoner hastalıkları gibi hastalıkların oluşumunu en az orana indirmektedir, aynı zamanda bebek ve çocukların solunum sisteminde oluşabilecek sorunların da önüne geçer.

Periyodik bakımları yapılmayan klimalar zamanla kötü koku vermeye başlar. Hacmi ve performansı düşer bu sebeple enerji kullanımını %40 arttırır. Oluşturan ekipmanlar daha çabuk yorulur ve klimanız daha erken arıza yapar. Kompresörün düzensiz çalışmasından dolayı ömrü azalır. Kısa vadede maliyetlerin artmasına neden olur. Elektrik tesisatında oluşacak oksitlenmeler daha büyük arızalara neden olur. Drenaj sisteminde oluşan tıkanmalar su sızıntılarına neden olur ve hepimizin en sık karşılaştığı sorun olan ses seviyesi maksimum seviyelere çıkar. Bunların önüne geçmek için periyodik bakımları düzenli yaptırılmalıdır.

Seçtiğiniz beyaz eşyalar ne kadar iyi olursa olsun zaman zaman arızalanabilir veya bakım isteyebilir. Bu gibi durumlarda siz değerli müşterilerimize Destek Teknik Servis olarak 7/24 hizmet sunmaktayız.

https://www.youtube.com/watch?v=kiy3ZwiXSzc

DETAYLI BİLGİ VE RANDEVU OLUŞTURMAK İÇİN BİZE ULAŞIN

0544 772 92 42

WhatsApp Destek Hattı