KARABAĞLAR ALTUS SERVİSİ-05447729242

ALTUS

ALTUS DESTEK TEKNİK SERVİS-0 850 212 31 15

Hayatımızı oldukça kolaylaştıran buzdolabı, klima, bulaşık ve çamaşır makinelerinizde oluşan her türlü sorununuz, bakım ve onarımı, kurulumu için kaliteyi misyon edinen tecrübeli ekibimiz 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Klima montaj, klima demontaj, klima yer değişimi, klima bakımı, gaz değişimi ve gaz dolumu gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Vermiş olduğumuz parça ve işçilik hizmetlerimiz 1 yıl garanti kapsamında olup yerinde hızlı bir şekilde sorununuz çözülmekte, yerinde çözülemeyen işlemler için en kısa sürede evinizden teslim alınıp bakım ve onarımları yapılıp test edildikten sonra evinize teslim edilmektedir. Destek Teknik Servis olarak profesyonel teknik ekibimize her türlü sorununuza çözüm bulmak ve randevu oluşturmak için 0544 772 92 42 numaralı telefondan bize ulaşabilir, Whatsapp üzerinden iletişim haline geçebilirsiniz. İzmir ve çevresine siz değerli müşterilerimiz için her marka kombi, beyaz eşya ve klimanız ile ilgili çözüm sunmak için bir telefon uzağınızdayız.

ALTUS BEYAZ EŞYALARIMIZ NEDEN ARIZALANIR?

Beyaz eşyaların arızalanması özellikle kullanmaya başladıktan birkaç yıl sonra herkesin başına gelebilir. Arızaların sebepleri beyaz eşyaların çalışma prensibine, modeline ve kullanıcıya bağlı olabilir. Kullanıcı hatalarının önüne geçmek için yapmanız gereken her şeyi en bilinçli şekilde yapmalısınız. Beyaz eşyalarınızı kullanırken bakımlarının yapılması ya da herhangi bir arıza durumunda bizim gibi profesyonel ve tecrübeli elemanların müdahale etmesi çok önemlidir. Her evin artık olmazsa olmazı haline gelen beyaz eşyalarımıza düzenli aralıklarla bakım yaptırmamız gerekmektedir. Beyaz eşya cihazlarının bakımının yapılması hem cihazların uzun süre kullanımını sağlayacak hem de cihazın daha belirli aralıklarla arıza yapması sorununu da ortadan kaldırmış olacaktır. Bu sebeple beyaz eşyalarımızın bakımını düzenli yaptırmak oldukça önemlidir.

Beyaz eşyalarınızın arızalanmasının sebebi içerisindeki parçalardan birinden, elektrik kesintisinden ya da birbirinden farklı kazaların sonucunda olabilir. Arızaların sebeplerini tespit etmek ve kolayca çözüme kavuşturmak için bize başvurmaktan ve ilk fırsatta aramaktan çekinmeyin.

Beyaz eşyalar hayatımızı kolaylaştıran en önemli eşyalardandır. Örneğin buzdolaplarından çamaşır makinalarına kadar her geçen gün gelişen teknolojiyle birlikte tüm alanlarda kolaylık sağlarlar. Seçtiğiniz beyaz eşyalar ne kadar iyi olursa olsun zaman zaman arızalanabilir veya bakım isteyebilir. Bu gibi durumlarda siz değerli müşterilerimize Destek Teknik Servis olarak 7/24 hizmet sunmaktayız.

Ayrıca aşağıdaki linkten iletişim sayfamıza erişebilirsiniz.

https://destekteknikservis.com/iletisim/

https://www.youtube.com/results?search_query=05447729242

WhatsApp Destek Hattı