KARABAĞLAR BEKO SERVİSİ-05447729242

BEKO

BEKO ve bir çok diğer markada hizmet veren DESTEK TEKNİK SERVİS ekibimiz beyaz eşyalarınızın bakım ve arıza onarımlarında size güvenilir ve garantili hizmet sunmaktadır. BEKO marka ve diğer tüm beyaz eşyalarınızın bakım ve arıza onarım hizmetini almak ve diğer sorularınız için tek yapmanız gereken 05447729242 – 08502123115 numaralarından bizi arayıp servis kaydınızı oluşturmaktır.

Aşağıdaki linkten de iletişim sayfamıza ulaşabilirsiniz.

https://destekteknikservis.com/iletisim/

Beyaz Eşyaların Uzun Ömürlü Olması İçin Yöntemler

Her ne kadar kaliteli ve pahalı beyaz eşyalar alırsanız alın, eğer onları yanlış yöntemler ile kullanıyorsanız çok kısa bir süre içerisinde bozulabilir ve günlük hayatınızı olumsuz yönde etkileyebilirler.

Peki, beyaz eşyaların daha uzun ömürlü olması için neler yapılmalıdır? Basit birkaç öneri ile beyaz eşyalarınızı ilk günkü sağlamlığı ile uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Beyaz eşyalarınızın bozulmadan ömrünü uzatacak öneriler:

  1. Beyaz eşyalarınızın uzun ömürlü olması için beyaz eşyalarınızın üzerine ağırlık yapacak eşyalar koymayın. Bu eşyalar beyaz eşyalarınızın dengesini bozacak ve motorlarının hasar görmesine neden olacaktır. Özellikle çamaşır makinesinin üzerine konulan birkaç deterjan masum gibi gözükse de uzun vadede cihaza büyük zararlar verecektir.
  2. Eşyanıza kapasitesinden fazla malzeme koymayın. İster çamaşır ya da bulaşık makinesi olsun ister buzdolabı olsun, beyaz eşyalarınızın içerisine kapasitesinden fazla yük veya malzeme koyduğunuzda cihazınızın bozulacağını unutmayın.
  3. Eşyalarınıza uygun temizleyiciler kullanın. Çamaşır makinesi için özel üretilmiş deterjanları kullanmalısınız. Eğer elde yıkamaya uygun olan deterjanları kullanırsanız çok fazla köpürmeden kaynaklı olarak makineniz bozulabilir. Aynı şey, bulaşık makinesi için de geçerlidir. Buzdolabı temizliği için ise kimyasal ürünleri değil, sirke – karbonat gibi doğal temizlik ürünlerini kullanmanız buzdolabınızın ömrünü uzatacağı gibi sağlığınızı da olumlu yönde etkileyecektir.
  4. Beyaz eşyalarınızı açıp kapatırken nazik olun. Özellikle buzdolabı kapağının sürekli olarak ve sert bir şekilde açılıp kapatılması hem buzdolabının lastiklerine zarar verir hem de ısı kaybına yol açtığı için yiyeceklerinizin bozulmasına neden olur. Benzer şekilde çamaşır makinesinin yıkama işlemi bitmeden kapağını açmaya çalışırsanız, makine kapağı kırılır.
  5. Cihazları düzenli aralıklar ile temizleyin. Uzun süre temizlenmeyen beyaz eşyalar içerisinde kir, toz, pas ve çeşitli bakteriler üremektedir. Bunlar hem sizin sağlığınıza hem de eşyalarınızın kullanım ömrüne olumsuz etki edecektir. Cihazlarınıza evde yapabileceğiniz bakımların yanında evde tek başınıza uygulayamayacağınız teknik servisler tarafından yapılması gereken bakımlarıda gözden kaçırmayınız.

Beko marka ve diğer tüm markaların bakımı için ve sorularınız için 05447729242 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=07kR-WnLTHs&ab_channel=izmirteknikservis

WhatsApp Destek Hattı