KARABAĞLAR SEG SERVİSİ-05447729242

SEG KARABAĞLAR SERVİSİ-0 850 212 31 15

Türkiye’nin önde gelen markalarından olan SEG, beyaz eşyalarıyla birçok evde devamlılığını sürdürmektedir. Beyaz eşyalar hayatımızı kolaylaştıran en önemli eşyalardandır. Örneğin buzdolaplarından çamaşır makinalarına kadar her geçen gün gelişen teknolojiyle birlikte tüm alanlarda kolaylık sağlarlar. Seçtiğiniz beyaz eşyalar ne kadar iyi olursa olsun zaman zaman arızalanabilir veya bakım isteyebilir. Bu gibi durumlarda siz değerli müşterilerimize SEG Destek Teknik Servis olarak 7/24 hizmet sunmaktayız.

Beyaz eşyaların arızalanması özellikle kullanmaya başladıktan birkaç yıl sonra herkesin başına gelebilir. Arızaların sebepleri beyaz eşyaların çalışma prensibine, modeline ve kullanıcıya bağlı olabilir. Kullanıcı hatalarının önüne geçmek için yapmanız gereken her şeyi en bilinçli şekilde yapmalısınız.

Beyaz eşyalarınızı kullanırken bakımlarının yapılması ya da herhangi bir arıza durumunda bizim gibi profesyonel ve tecrübeli elemanların müdahale etmesi çok önemlidir. Her evin artık olmazsa olmazı haline gelen beyaz eşyalarımıza düzenli aralıklarla bakım yaptırmamız gerekmektedir. Beyaz eşya cihazlarının bakımının yapılması hem cihazların uzun süre kullanımını sağlayacak hem de cihazın daha belirli aralıklarla arıza yapması sorununu da ortadan kaldırmış olacaktır. Bu sebeple beyaz eşyalarımızın bakımını düzenli yaptırmak oldukça önemlidir.

Beyaz eşyalarınızın arızalanmasının sebebi içerisindeki parçalardan birinden, elektrik kesintisinden ya da birbirinden farklı kazaların sonucunda olabilir. Arızaların sebeplerini tespit etmek ve kolayca çözüme kavuşturmak için bize başvurmaktan ve ilk fırsatta aramaktan çekinmeyin.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İLETİŞİM SAYFAMIZA ERİŞEBİLİRSİNİZ.

https://destekteknikservis.com/iletisim/

WhatsApp Destek Hattı