KARABAĞLAR LG SERVİSİ-05447729242

LG DESTEK TEKNİK SERVİS – 0 850 212 31 15

BEYAZ EŞYA BAKIMI NEDEN ÖNEMLİDİR?

Beyaz eşyalarınızı kullanırken bakımlarının yapılması ya da herhangi bir arıza durumunda bizim gibi profesyonel ve tecrübeli elemanların müdahale etmesi çok önemlidir. Her evin artık olmazsa olmazı haline gelen beyaz eşyalarımıza düzenli aralıklarla bakım yaptırmamız gerekmektedir. Beyaz eşya cihazlarının bakımının yapılması hem cihazların uzun süre kullanımını sağlayacak hem de cihazın daha belirli aralıklarla arıza yapması sorununu da ortadan kaldırmış olacaktır. Bu sebeple beyaz eşyalarımızın bakımını düzenli yaptırmak oldukça önemlidir.

Firmamız sunduğu hizmetlerin arkasında duran bir yapıya sahip olduğundan siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetin bir parçası olarak cihazınızın probleminin çözümünden sonra ki 1 sene içerisinde problemin tekrarlaması halinde teknik yetkilimiz tarafından size sunulan servis fişi üzerindeki numarayı bize ilettiğiniz takdirde teknik yetkililerimiz cihazınızı kontrol edip, aynı problemin tekrar ettiğini tespit ettiklerinde cihazınızın ücretsiz olarak onarımı yapılacaktır.

LG ve diğer tüm marka ve model beyaz eşyalarınızın bakım ve arıza onarım işlemleri için tek yapmanız gereken 05447729242-08502123115 numaralı telefonlardan bizi arayıp servis kaydınızı oluşturmaktır.

Aşağıdaki linkten iletişim sayfamıza erişebilirsiniz.

https://destekteknikservis.com/iletisim/

https://www.youtube.com/channel/UC98baxsZu49EJjln5y8kGYA

WhatsApp Destek Hattı