KARABAĞLAR ARÇELİK SERVİSİ-05447729242

KARABAĞLAR ARÇELİK SERVİSİ-08502123115

ARÇELİK

ARÇELİK ve diğer her marka beyaz eşya ve kombi ürünlerinize bakım ve arıza onarım sağlamaktayız. Güvenilir ve 1 yıl garantili hizmetle sizlerleyiz. Beyaz eşya bakım ve arızalarınız için sorularınız için tek yapmanız gereken 05447729242- 08502123115 numaralarından bizimle iletişime geçmek.

İletişim sayfamıza ulaşmak için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.

https://destekteknikservis.com/iletisim/

KARABAĞLAR ARÇELİK SERVİSİ olarak Karabağlar ve İzmir ilçelerine gün içinde veya en yakın zamanda servis kaydınızı oluşturarak hizmet vermekteyiz.

https://www.youtube.com/watch?v=xCAHEwboV-AYOUTUBE kanalımıza buradan erişim sağlayabilirsiniz.

BEYAZ EŞYALARIMIZ NEDEN ARIZALANIR?

Evlerimizde kullandığımız eşyaların en değerlilerinden olan beyaz eşyalar neredeyse evimizin tüm işini yüklenmektedir. Çamaşır makinesi çamaşırları yıkarken, bulaşık makinesinin bulaşıkları yıkaması gün içinde epeyce işimizin hafiflemesini sağlamaktadır. Beyaz eşyalar titizlikle kullanıldığında arıza oluşumunu minumuma indiririz. Fakat bazı zamanlarda beyaz eşyaların kullanım ömürlerinin dolmuş olmasından dolayı bazı zamanlarda ise beyaz eşyaların kullanım hatası nedeni ile arıza gösterdiğine rastlanabilir. Düzenli olarak yapılan beyaz eşya bakımlarından sonra bu arızaların beyaz eşyalarda görülmesi de bir hayli zorlaşmaktadır. Bu nedenden dolayı her yıl düzenli bir şekilde mutlaka beyaz eşyaların tümünün bakımının yaptırılması gerekmektedir.

Uzun yıllardan beri beyaz eşya servisi hizmeti veren firmamız tarafından yapılan tüm beyaz eşya bakımlarında beyaz eşyaların daha sonradan çıkartması muhtemel olan arızaların da önüne geçilmektedir. Beyaz eşyalarda tarafımızca yapılan tüm bakım ve onarım sonrasında bir yıl geçerli olmak üzere beyaz eşya tamir ve bakım garanti belgesi uygulaması tarafımızca yapılmaktadır. Bu beyaz eşya garanti belgeleri bir yıl kapsamında geçerliliğini korumaktadır.

KARABAĞLAR ARÇELİK SERVİSİ – 08502123115

WhatsApp Destek Hattı