KARABAĞLAR SAMSUNG SERVİSİ – 05447729242

KARABAĞLAR SAMSUNG SERVİSİ- 0 850 212 31 15

KARABAĞLAR SAMSUNG SERVİSİ

Beyaz eşya arızaları kullanıma dikkat edilerek basit bir şekilde çözülebileceği gibi daha karışık ve ancak servisin giderebileceği arızalarda olabilir. Sorunu kendiniz halletmeden önce muhakkak ürününüzün SAMSUNG servisine danışmakta fayda var.

DESTEK TEKNİK SERVİS olarak uzun yıllardır beyaz eşya sektöründe müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürdük. Uzman çalışma arkadaşlarımız ve uygun fiyat politikamız ile bu alanda profesyonel hizmet sunarak siz değerli müşterilerimizin güvenini kazandık.

SAMSUNG ve diğer marka beyaz eşyalarda bilgi sahibi olan firmamız yapmış olduğu işlerin her zaman arkasında durarak garantisini vermektedir.

Beyaz eşya alanında hizmet veren firmamız kısa sürede etkili çözümler sunmaktadır. KARABAĞLAR SAMSUNG SERVİSİ olarak 7/24 çalışma ve uygun fiyatlarımız ile bu alanda sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefledik.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve servis randevusu için 0 544 772 92 42 – 0850 212 31 15 numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SAMSUNG

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinenizin sorunsuz çalışması için belli aralıklarla bakımını yaptırmalısınız. Makinenizin filtresinde bulaşık artıklarından kalan birikintiler zamanla pompada sorun çıkartabilir. oluşan topaklar katranla artarak alt süzgeçleri tıkamaktadır.

Buzdolabı Servisi

Mutfaklarımızın vazgeçilmezi en önemli aracı buzdolaplarımızdır. Diğer beyaz eşyalarında da olduğu gibi buzdolabının da zaman zaman arızaları olabilir. Buzdolabında çıkan sorunlar besinlerinize de zarar verebilir bu nedenle tamiri ve bakımı son derece önemlidir.

Çamaşır Makinesi Servisi

Günümüzün en çok kullanılan ürünlerinin başında gelen çamaşır makinesi hayatımızı kolaylaştırmada fazlasıyla yardımcı olmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı arızalanan çamaşır makinesinden tam anlamıyla verim alamayacaksınız. Bu durum ilerledikçe sizi maddi sıkıntıya sokacaktır.

Klima Servisi

Klimanızın içerisinde bulunan ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme temizlenmediğinde ve bakımı yapılmadığında hem verim düşecektir hem de arızalar oluşturacaktır.

SAMSUNG beyaz arıza durumlarında size arıza kodlarını vermektedir. Arıza kodlarının ne anlama geldiğini aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

https://destekteknikservis.com/samsung-ariza-kodlari/

İletişim sayfamız için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://destekteknikservis.com/iletisim/

https://www.youtube.com/channel/UC98baxsZu49EJjln5y8kGYA

WhatsApp Destek Hattı