URLA ALTUS SERVİSİ-05447729242

URLA ALTUS SERVİSİ-08502123115

URLA ALTUS SERVİSİ

Dayanıklılığı fonksiyonellikle buluşturan Altus teknolojiyi en yalın kullanım şekliyle Türk halkının doğru kararına sunuyor.

Altus beyaz eşyalar da tanınmış kaliteli beyaz eşya grupları için de yer alır. Fakat yine de ne kadar düzgün kullanılsa da beyaz eşyalar da arızalar yaşanır.

URLA altus servisi olarak uzun yıllardır beyaz eşya bakımı ve altus beyaz eşya tamiri yapmaktayız. Tecrübe ve kaliteye dayalı firmamız en iyi servis hizmetini sunar.

İZMİR altus beyaz eşya tamircileri olarak firmamız kurumsal ve düzene uygun çalışarak sistemli servis ağı sağlar. Tüm müşterilerine en uygun fiyatlar vererek en iyi hizmetleri sunar.

Firmamız çalışanları Altus beyaz eşya tamirin de deneyimli ve alanın da uzmanlaşmış Tüm özellik ve tamir işlerini bilerek kısa süre de çözüm odaklı çalışmaktadır.

İZMİR’in sıcak yaz günleri kışın soğuk günlerin de teknolojik beyaz eşya kullanımı önemlidir. Ve beyaz eşyaların bir gün bile arızalanması hayatı olumsuz etkiler ve işler aksar.

URLA altus servisi tamircisi olarak biz beyaz eşyalarınızın sizler için önemini biliyor ve beyaz eşya arızanız daha da büyük arızalara neden olmadan aynı gün servis imkanı tanıyoruz.

Firmamız hem yaptığın iş ile hem de uyguladığı fiyat indirimleri ile yetkili servislere göre daha çok tercih edilen özel bir servistir. Yetkili servisler gibi orijinal parça kullanır ve parçalara da işçiliğine de 1 yıl garanti vermektedir.

İZMİR Altus beyaz eşya firması olarak yaptığımız işlerle alakalı sorun yaşadığınız da yaptığımız işin arkasın da durarak kısa süre de sorununuzu çözeriz.

İLETİŞİM SAYFAMIZ İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ.

https://destekteknikservis.com/iletisim/

https://www.youtube.com/channel/UC98baxsZu49EJjln5y8kGYA

WhatsApp Destek Hattı