URLA BEKO SERVİSİ-05447729242

URLA BEKO SERVİSİ-08502123115

URLA BEKO SERVİSİ

Firmamız verdiği kaliteli ve güvenilir hizmetle yıllara dayanan tecrübesiyle sizlere hizmet vermektedir. Yaptığımız işin arkasında duran DESTEK TEKNİK SERVİSİ ailesi olarak verdirdiğimiz parçaya 1 yıl garanti vermekteyiz.

Geniş hizmet çerçevesiyle İZMİR ilçelerine ve çevresine hizmet sunmaktayız.
Her model ve marka beyaz eşya klima kombi gibi hayatımızı kolaylaştıran ev aletlerinin arıza onarım ve bakım hizmetlerinizde bir telefon kadar uzağınızdayız. Beyaz eşyalarınızın arıza onarım ve bakımı için size sadece bir telefon kadar uzaktayız. 05447729242 – 08502123115 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Bizi aradığınızda servis kaydınızı oluşturarak aynı gün veya yoğunluğa bağlı olarak en kısa zamanda sizlere güvenilir ve güleryüzlü ekibimizle hizmet vermekteyiz.


Adresinize gelip arıza tespiti yapıldığında uygun fiyatlı hizmetimizle yine sizin için en uygun yöntemi ortak kararla belirleyip gereken hizmeti yerinde ; yerinde onarım yapamayacağımız cihazlar için ise atolyemizde tamirini yapıp en kısa sürede adresinize vermek güvencesiyle çalışır halde olduğunu deneyip teyıt ettikten sonra adresinize teslim ediyoruz.


Cihazınızı teslim aldıktan sonra 1 yıl garantisi başlamakta olup aynı arızadan şikayetçi olduğunuzda en kısa zamanda yine size hizmet vermekte olacağımızdan hiç kuşkunuz olmasın.

URLA BEKO SERVİSİ İLETİŞİM SAYFAMIZA AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

https://destekteknikservis.com/iletisim/

https://www.youtube.com/watch?v=LIP-xzdZYIQ&ab_channel=izmirteknikservis

BEKO ARIZA KODLARI İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYABİLİRSİNİZ.

https://destekteknikservis.com/beko-ariza-kodlari/

WhatsApp Destek Hattı